Zprávy

Moderní gymnastka Mičková vyhrála čtyřboj v GiTy cupu

V dnešním čtyřboji mezinárodního GiTy cupu moderních gymnastek, který byl letos určen juniorkám, zvítězila česká reprezentantka Monika Mičková. Druhá skončila její oddílová kolegyně z GiTy Brno Nela Radiměřská a třetí místo patří Karolině Raskinové z Německa. Závod je součástí programu Grand prix, v němž se představí nejlepší světové moderní gymnastky.

?Navzdory vítězství nejsem sice plně spokojena se svým výkonem. Nedařily se mi podle představ piruety a o prvenství jsem sváděla dlouho tvrdý boj s Radiměřskou. Role favoritky na mě tolik nedoléhala,? poznamenala Mičková, která ve své kariéře klade dnešní vítězství v GiTy cupu hned na druhé místo za titulem mistryně republiky v kategorii juniorek.

Výsledky

Čtyřboj – juniorky: 1. Mičková 93,050, 2. Radiměřský (obě Gity Brno) 92,433, 3. Raskinová (Něm.) 88,733, 4. Marková (GiTy Brno) 81,233, 5. Compelová (SR) 80,317, 6. Živetsová (Lot.) 79,583.